Bontrup nieuwe shirtsponsor Menos!

Voetbalvereniging Menos uit Landhorst en het familiebedrijf Bontrup  gaan de huidige sponsorovereenkomst intensiveren. Bontrup draagt het voetbal in Landhorst een warm hart toe en ondersteunt Menos al meerdere jaren. De sponsorovereenkomst wordt uitgebreid met de sponsoring van nieuwe wedstrijdtenues voor het eerste elftal van VV Menos voor de komende drie seizoenen.

Afgelopen zondag werden de nieuwe tenues gepresenteerd en werd onze sponsor bedankt voor zijn bijdrage aan onze vereniging. De eerste competitiewedstrijd in onze nieuwe shirts leverde meteen een 4-2 overwinning op!

Familiebedrijf Bontrup

Bontrup is een organisatie met een rijke historie, zeker in Landhorst. Door de jaren heen heeft Bontrup veel ervaring opgedaan in het beheren van vastgoed, inzetten van materieel, logistiek, het recyclen van afvalstoffen naar secundaire brand-, bouw en andere grondstoffen en in het ontwikkelen van nieuwe toepassingen en recyclingstechnologieën.

Bedrijven benaderen Bontrup o.a. voor:

- Huren van verschillende locaties in Nederland

- Beheren van locaties

- Advisering en/of participeren in recyclingsmodellen

 

Bontrup transparant, ervaren en innovatief!

www.bontrup.nl